forum poleska.net Strona Główna forum poleska.net
Forum mieszkanców Poleskiej 43-45-47

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzątanie
Autor Wiadomość
marsm

Wysłany: Śro Wrz 26, 2018 17:12   Sprzątanie

https://www.facebook.com/...73269679954238/
Ja idę, my idziemy.

marsm

Wysłany: Sob Cze 29, 2019 16:41   

Ja wiem, że niektórzy lubią wszędzie czuć się jak w domu i chlew w windzie to jakby ich naturalne środowisko. Ale spróbujcie dostosować się do nowego otoczenia. Do tej pory we Wroclawiu było tak, że jak ktoś naświnił, to był to jakiś wypadek z lodem, pieska potrzeba lub coś podobnego i sprzątał po sobie. A teraz wyświnienie windy to drobiazg, którym nie należy się przejmować. Przecież jest pani sprzątająca. Kilka dni, można pożyć w gnoju. Nawet może zdrowo. Zarastajcie brudem we własnym środowisku, nie przenoście swojej "kultury" do miasta!! Sprowadza się do wynajmowanych lokali coraz gorszy element. Nóżka do zastawiania drzwi też jakiemuś debilowi przeszkadzał, urwał se, bo na wsi zawsze se urywał. Kmioty! Miasto was żywi, więc nie niszczcie go. Parkowanie na trawniku też standard. Gimbaza dorosła i przyjeżdża do roboty. Po robocie można się uchlać, drzeć ryja i niszczyć wszystko co w okolicy. Prym wiedzie ekipa z parteru. Pewnie nic do takich nie dotrze, ale przynajmniej mam nadzieję, że 1 na 10 to przeczyta, zrozumie i spróbuje żyć jak człowiek wśród innych ludzi.

Odpowiedz do tematu