forum poleska.net Strona Główna forum poleska.net
Forum mieszkanców Poleskiej 43-45-47

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożar i co wtedy?
Autor Wiadomość
PiK

Wysłany: Śro Sty 10, 2018 11:17   Pożar i co wtedy?

http://www.gazetawroclaws...szkan,12834036/
Pożar był w bloku mojej znajomej. Mówi że straż pożarna cudem się zmieściła i dojechała bo zawalony samochodami każdy centymetr chodnika i drogi dojazdowej.
U nas wcale nie jest lepiej. Przez nasze skrzyżowanie wewnętrzne to niedługo tylko osobówki przejadą. Codziennie po 3 - 4 auta zaparkowane. Niektóre to już na środku drogi, żeby się czasem opona w błocie nie ubrudziła.

Pearson 

Wysłany: Czw Sty 11, 2018 01:36   

To samo miałem napisać - istne zdziczenie. Nawet jednemu "mistrzowi" zrobiłem zdjęcie - wrzucę później. Jak będzie podobna akcja do tej, jaką mogliśmy obserwować na Gorlickiej (pożar), to będziemy mogli co najwyżej wiadrami gasić - żadna straż się nie przedostanie.

bartek789

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 19:16   

Trzeba to dokumentowac, karne ku..sy to za malo
Wiadomo coraz wiecej na naszym parkingu złomu w postaci aut zarastajacych w ostatnim czasie pojawily sie dwa nastepne.

Trzeba zaczac z powrotem mowic o szlabanach tak jak nasi wszyscy sasiedzi, a nastepnie odholowac trupy

Marcin 

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 23:45   

W zeszłym roku zrobiłem zdjęcia dokumentujące zaparkowane pojazdy na drodze dojazdowej/ pożarowej do naszego bloku przy sklepie MAX, które wyraźnie ograniczały dojazd dla jednostki straży pożarnej po czym wysłałem je do eureki i do wiadomości na Komendę Miejską OSP z prośbą o wprowadzenie środków zapewniających drożność drogi pożarowej. Eureka nie odpisała na maila, natomiast OSP odpisała, że przeprowadziła kontrolę (pewnie w dzień) i nie stwierdzili nieprawidłowości. Totalny brak odpowiedzialności ze strony Eureki.

bartek789

Wysłany: Śro Sty 17, 2018 17:41   

Niestety boje sie ze przyslowie madry polak po szkodzie nabierze kiedys realny wymiar

Odpowiedz do tematu