forum poleska.net Strona Główna forum poleska.net
Forum mieszkanców Poleskiej 43-45-47

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam notebooka
Autor Wiadomość
Pola

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 13:36   Sprzedam notebooka

Sprzedam tanio notebooka w dobre ręce;) California Dream model D230S. Procesor Celeron 2GHz, Dysk twardy 20GB, Pamięć 2 x 256MB, Matryca 14.1 TFT, Grafika SIS 650 32MB, Napęd optyczny CD-RW/DVD Combo, Stacja dyskietek 1.44MB, Dźwięk AC97, Sieć 10/100, Modem, Zasilacz, Bateria trzyma ok. 1 godziny. Stan wizualny dobry+. Niestety posiada dwa mankamenty: na klawiaturze pare klawiszy dokonało żywota i nie kontaktują (można podłączyć zewnętrzną, zwykłą od stacjonarnego komputera i wszystko jest ok.), drugi mankament to napęd CD-RW/DVD ma kaprysy z czytaniem płyt, kiedy już załapie to czyta całą bez problemu. Najchętniej czyta oryginalne płyty. Win XP chodzi szybko i płynnie, bez problemu można internetować, grać w gierki z zaawansowaną grafiką i oglądać filmy. Notebook jest bardzo wydajny. Zainteresowanych zapraszam na GG 8019116. Cena jaką chciałabym otrzymać to 1100zł. ale można potargować.

notebook2.jpg
Plik ściągnięto 4567 raz(y) 84,04 KB

notebook1.jpg
Plik ściągnięto 4567 raz(y) 40,39 KB

Pearson 

Wysłany: Śro Lis 23, 2016 23:02   

Myślałem, że źle zobaczyłem, ale naprawdę jest tam cena 1100 PLN. Bez obrazy, ale to jest złom. No chyba, że ktoś sobie jaja robi, a ja dałem się wkręcić. Bo jeśli Autorka pisze, że to coś jest bardzo wydajne :shock:

tomash 
Administrator

Wysłany: Czw Lis 24, 2016 09:51   

Spamer odświeżył wątek sprzed 11 lat.

marsm

Wysłany: Nie Maj 07, 2017 16:49   

Sprzedam po cenie zakupu(nietrafiony prezent) nieużywaną torbę damską Wittchen, skórzaną, dużą,czarną, sztywną, poza "uszami" ma pasek na ramię, zamykana na zamek, dodatkowo jedna kieszeń zewnętrzna na zamek, wewnątrz kieszenie na komórkę, na klucze i jedna większa na zamek. Cena 260 zł. Wiadomości na priv.

Odpowiedz do tematu